Opinie użytkowników

Origin

Origin 10.5.22.1331

Menadżer pobierania do gier z EA

Origin (wcześniej znany jako EA Download Manager) to prosta aplikacja ułatwiająca pobieranie gier i dodatków ze sklepu firmy Electronic Arts. Jeśli szkoda Ci czasu na wyprawy do sklepu to ten menadżer pobierania jest najlepszym sposobem na...
Free Downloadna Windows
4
2127 głosów
Oceń to!
 • Jarosław Ciesiółkiewicz

  według Jarosław Ciesiółkiewicz

  dobry ale nie za dobry program do pobierania i dorabiania zart

 • według Anonymous

  Nowa konkurencja dla steam.. Używam Origin jedynie od miesiąca, ale bardzo mi on odpowiada. Przeliczając na złotówki, ceny są mniejsze niż na steam. Prędkość pobierania? Około 6 mb/s gdzie na steam'e miałem 4. Tylko raz miałem problem z zalogowaniem się. Pros: Ceny. Prędkość pobierania. Cons: Gier od mniejszych wydawców.

 • według Anonymous

  kilka miesięcy i nadal to samo dno. Program już całe miesiące posiada te same błędy. Aktualizacje nic nie zmieniają. Nie działa nawet automatyczne logowanie. Ciągle błędy i zerwane połączenia. origin działa, jakby bardzo, bardzo chciał być jak steam, ale mu nie wychodzi:((( Pros: ładny wygląd, gdy już łaskawie zadziała. Cons: brak autologowania. nie mogę bez internetu korzystać z gier, za które le Więcej

 • według Anonymous

  Szajs!. totalny...postaram się nie używać brzydkich słów...badziew!!!

 • według Radek Grabarek

  @Zuu - aktualizacja gry przez Origin EA (EA Download Manager). Upewnij się, że masz najnowszą wersję programu - powinien się on nazywać teraz "Origin EA". Jakiś czas temu firma Electronic Arts zmieniła nazwę. Jeśli zainstalowany przez Ciebie program posiada nazwę EA Download Manager, to może nie działać prawidłowo.

 • według Anonymous

  The sims 3. Odkąd mam ten program, nie mmogę pobierać aktualizacji do gry.. Jak włączam program startu , to w zakładce "aktualnizacje" niezmiennie pokazuje mi "nie można nawiązać połączenie z ea download menager" . Nosszzz kurde.

 • według Anonymous

  Masakra. Gram w BF3, wychodzę z gry i chcę znowu wejść i co? I kur*a serwery logowania niedostępne proszę spróbować później... To jak kurde wcześniej (1 minutę) temu mogłem grać? Program jest beznadziejny! Pros: Żadne. Cons: Cały program.

 • według Anonymous

  Porażka. Zaaktualizował mi się do nowszej wersji i co? pobieram sobie powiedzmy mam 80% wstrzymuje pobieranie chcę kontynuować kolejnego dnia startuje od 50% WTF? dziadostwo zobili a było dobrze.

 • według Anonymous

  Wszystko OK. Nie rozumiem wypowiedzi poprzednika,ale mi ten program nigdy nie sprawił żadnego problemu. Gre pobieram z pełna szybkością łącza.

 • według Anonymous

  Porażka. Zamula komputer, co chwila rozłącza, grę która pobiera się w 8 godzin EA Download Menager pobiera w 8 dni, tragedia , porażka, dramat. Pros: nie występują Cons: same wady